روز معلم واسه اولین بار مهمون پنجره دنیای آنلاین شما شدیم و امروز که روز دانشجوه می خواهیم اتفاق بزرگ بعدی رو به شما معرفی کنیم. همراهی شما عزیزان در این ۷ ماه باعث شد که بدونیم شمام تشنه علم هستین و کیفیت رو انتخاب می کنین و در این انتخاب هم بسیار تیزبین و سخت گیر هستین. هم فهمیدیم که تصور جامعه در مورد خودش اشتباه بوده و ایرونی در هر جا و زمان به دنبال علم و مطالعه و این کوتاهی ما بوده که تونستیه ایم کیفیت مورد انتظار جامعه رو جفت و جور کنیم. حال انتقادای سازنده، تشویقا و انرژی مثبت شما عزیزان ما رو کمک نمود تا به این احتیاج بیشتر و بهتر جواب دهیم و قدم بزرگ بعدی چه جوری رو محکم تر و عمیق تر برداریم. پس با ما همراه باشین.

 

تا در ره علم نیستی خسته، برو

یکدم منشین ز پا و پیوسته برو

هر چند که بحر علم بی پایانه

تا کشتی همت تو نشکسته برو

– شاعر ناشناس

 

 

چه جوری پرو چیه؟

این بخش جدید از چه جوری ساختاری متفاوت در عین حال آشنا واسه شما عزیزان داره. در چه جوری پرو محتوای آموزشی به شکل زنجیروار و دسته بندی شده به شکل دوره آموزشی ارائه می شه و این امکان رو می ده که همه بتونن خیلی راحت از محتوای هدفمند استفاده کنن و در مهارتای مختلف رشد و پیشرفت کنه. فرق اصلی چه جوری پرو در اینه که شما با مطالعه هر مطلب حرکت خود رو به طرف هدف حس می کنین و با استفاده از امکانات مختلف چه جوری پرو مثل برنامه یادگیری میدونید واسه رسیدن به هدف، هر روز چی باید بخونین. واسه جزییات بیشتر می تونین به صفحه معرفی چه جوری پرو مراجعه کنین.

هدف اصلی چه جوری پرو چیه؟

هدف ما اینه که همه بتونن بدون نگرانی و بدون زحمت از محتوای با کیفیت و جدا شده استفاده کنن و بتونن در مهارتایی که همیشه دوست داشتن رشد کنن و قدم به قدم به جلو روند و از این پیشرفت لذت ببرن. شما با چه جوری پرو میدونید کجا هستین، چقدر پیشرفت داشته اید و کجا باید برید تا به هدف خود برسین. این هدف می تونه حرفه ای شدن در قدرت و فن بیان باشه یا گفتگو. در هر مهارتی راه مشخصی هست و شما تنها باید روزی چند دقیقه رو اینجوری اختصاص بدین تا بدون اینکه حس کنین در مهارت مورد نظر خود حرفه ای شید.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   چه جوری کتاب های قطور رو تا انتها بخونیم؟

به چه دلیل چه جوری پرو

هزاران کتاب و محتوای آموزشی در موضوعات مورد علاقه ما هست. انتخاب بسیار سخت و زمان بره و ما خیلی از فرصتا رو به خاطر اینکه به محتوای مهم دسترسی نداشتیم از دست دادیم. چه جوری پرو این اطمینان رو به شما میده که در هر مهارتی بهترین محتوای ممکن رو دستچین و تولید کنه و بهترین منابع آموزشی رو به شکلی بهینه و چکیده در یک برنامه مشخص در اختیار شما بذاره تا هیچ موقع نگران از دست دادن فرصتا نباشید و با خیالی راحت در راه پیشرفت قرار گیرید. در این هدف بزرگ ما نیازمند کمک کارشناسان این بخش هستیم و از هر پیشنهادی واسه بهبود این شدیدا استقبال می کنیم.

نسخه آزمایشی

ساختن ابزاری مثل چه جوری پرو که قراره جواب گوی کاربران سختگیر و مشکل پسند چه جوری باشه کار آسونی نیس. به همین منظور ما در مراحل اول در ابعادی کوچکتر کار رو شروع کردیم و همین جا از کسائی که تا کنون ما رو همراهی کردن خواسته می کنیم که مثل گذشته با تیزبینی خود همه اشکالات ما رو بگن و هر پیشنهادی واسه بهبود خدمات دارن واسه ما ارسال کنن. امکانات بسیاری در چه جوری پرو هست که هنوز منتشر نشده ان اما به شما این تضمین رو میدیم که تموم سعی خود رو واسه ارائه خدمتی بهتر و متفاوت انجام بدیم و انتظارات بالای شما کاربران فهمیده رو برآورده کنیم.

آینده هیجان انگیز

چه جوری پرو تنها به تعدادی دوره آموزشی ختم نمیشه. ما برنامه های بزرگی واسه شما عزیزان داریم که قدم به قدم اونا رو اجرا انجام میدی و سعی می کنیم امکانات و تواناییایی رو در چه جوری پرو به شما ارایه کنیم که بتونه رضایت شما عزیزان رو جلب کنه و قدم کوچیکی در بخش آموزش کشور برداره. این آینده واسه همهه و رابطه با سن یا جنسیت شما نداره . ما می خواهیم همه از این خدمت لذت ببرن. اگه پیشنهاد، انتقاد یا نظری در این رابطه دارین ما وظیفه داریم جواب گوی شما باشیم پس حتما اونو با ما در بین بذارین.

دسته‌ها: آموزشی